"DOMEK ŚMIECIOŁOMEK"

Drodzy Rodzice!

Nasze Przedszkole bierze udział w IV edycji Wielkiego Konkursu Ekologicznego, pod patronatem Ministra Środowiska RP. Dzieci z grupy 6-latków pod kierunkiem Anny Bronis i Urszuli Jeruzalskiej wykonały pracę konkursową pod hasłem "Drugie Życie Śmieci". Jest to "DOMEK ŚMIECIOŁOMEK". Wykorzystano do zrobienia tej pracy następujące śmieci: puszki, kartony, nakrętki, gazety, pudełka od zapałek, rolki od papieru, żarówkę i plastikowe osłonki. Domek ŚMIECIOŁOMEK ma parter, jedno piętro i strych, w każdej z tych części są mebelki dla lalek wykonane z surowców wtórnych i śmieci. Wszystkie wykorzystane przedmioty otrzymały zgodnie z ideą konkursu "drugie życie", posłużą jako zabawka dla przedszkolaków.

Aby nasze Przedszkole otrzymało cenne nagrody o wartości nawet 4500zł potrzebna będzie Państwa pomoc.

Otóż od 28 listopada do 3 grudnia należy na naszą pracę zagłosować. Można, a nawet trzeba głosować w tych wyznaczonych dniach codziennie, poprzez zalogowanie się na serwisie www.buliba.pl

Im większa liczba głosów, tym większa szansa na nagrody dla naszych przedszkolaków. Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród również dla głosujących.

Każdy rodzic, lub członek rodziny po zalogowaniu się na buliba.pl może oddać 6 głosów na sześć różnych prac, w tym na naszą z jednego komputera i adresu IP.

Bardzo liczymy na udział Państwa w tym przedsięwzięciu, w przeciwnym razie nasz wysiłek, praca i nadzieja przepadną. Proszę pamiętać, że dzieci z niecierpliwością oczekują na cenne nagrody!

Anna Bronis